Vaillant Kombi servisi sektörünün en iyi markalarının başında gelmektedir.İstanbulda hemen hemen her ilçede uzman serviş şubeleri bu gözde markayı temsil etmeye devam eden firmamız.Yüksek standartlarda istanbul bölgesine hizmet vermeye devam etmektedir.Bizi diğer firmalardan ayıran nedir biliyormusunuz.Vaillant Tamamen tek noktadan servis hizmeti vermektedir.Peki bunun kullanıcılara faydası ne ?

Faydası şu tüm servis teknikerleri aynı düzeyde eğitim alarak size sürekli yüksek standartlarda vaillant servis hizmeti vermek.Diğer faydaları ise Servis ücretinde farklılık oluşmaması ile haksız kazanç ortaya çıkmaması.Tabiki bunlarla sınırlı değil Servis güvencesi Size daima güven verir ve tüm veriler veri tabanımızda sınırsız olarak kayıtlı olur.Bir sorun ile karşı karşıya kaldığınızda direk ana firma ile muhattap olursunuz.

 

Yüksek standartlarda Servis

Tüm vaillant teknikerleri yıllık bazda temel eğitimden gecerek ve genel merkezde yeni teknolojileri görerek hem bilgilerini tazeliyor.Hemde servis bilgilerini geliştiriyor. Sizde şundan emin olabiliyorsunuz evime kombiyi tamir etmeye gelen teknisyen gerçekten işinin ehli

 

Dakik Servis

hızlı servis
hızlı servis

Vaillant servis  müşterilerine hızlı ve tam saatinde servis hizmeti vermek için sürekli bir gelişim halindedir.Öyleki zamanın değerli olduğu günümüzde 1 gün boyunca evde servis beklemem hiçte hoş olmasa gerek vaillant servis randevusu alırken size 2 saatlik zaman dilimi vererek toplamda sadece 2 saatlik bir sürede vaillant kombi tamir işini halletmektedir.

Bu yazıyı okuyan değerli müşterilerimiz demirdöküm servis Bildiğiniz gibi artık vaillant grup bünyesindedir..vaillant authorized servisi

Vaillant İstanbul Servis Hizmetleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir