Vaillant Merkez servis teknisyenleri Günlük tüm çağrılara anında cevap vererek mobil iletişim çağını yakalamayı hedefler.Vaillant kendisine gelen tüm çağrıları Online olarak işleme alır ve otomatik sistem en yakın servis teknikeri terminaline Servisi iletir.Zamanınız Size kalır..Vaillant servis Teknisyenleri tamamen müşteri odaklı olarak eğitim alan seçilmiş kişilerden oluşmaktadır,Tüketiciye saygı,tüketici hakları,hijyenik servis ve zamanında servis gibi konulara önem vermektedir.Vaillant Tamamen tüketici odaklı çalışan ender firmalardandır günlük servis olayını işleme aldığımızda bir çok firmadan tepki aldık neden çıtayı yükselttik ? devir hız zamanı,devir müşterisini en çok memnun edenin kazandığı devir.İşte bu sebeple günlük servis hizmetine başlayarak bir ilki başarmış bulunmaktayız..

KOMBİSİZ KAÇ SAAT DURABİLİRSİNİZKİ ?

Günlük servis hizmetimizin ana sebebi müşterilerimizin bir an bile vaillant kombi konforundan mahrum kalmadan evinde sıcak bir ortamda vaillant konforunu yaşamalarıdır.

Vaillant Arıza Ve Bakımlarda Günlük Servis

Vaillant Arıza Ve Bakımlarda Günlük Servis” üzerine 2 düşünce

  • Şubat 10, 2017, 2:31 am
    Kalıcı bağlantı

    Do you feel like you have tried everything possible in order to lose weight? You are not alone–many people have the same problem. The following article is designed to give you tips that you may not have even known existed. By following these tips, you will reach your weight loss goal in no time.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir